26 Şubat 2016 Cuma                         Picasso Garden 2014 12 .21 tarihinde kurulan Picasso Restoran, en kaliteli ürünlerini geniş bir konsepte konuklarıyla buluşturuyor. 


Gökce Yıldızlı , Nezih Doğu ve Umut Ecertastan tarafından işletilen Picasso Restoran, “en iyi hizmet en güvenilir sihirli lezzetler sloganıyla yılın her günü hizmet veriyor.Sağlığın ve lezzetin ön planda olduğu Picasso Restoran’da yerli, taze ve doğal mevsimsel ürünler damakları şenlendiriyor.
Tanımlaması çok güç olan Picasso Restoran; insanların kendi evlerinde konuklarını ağırladığı bir yer mi, gurme bir mekan mı veya güvenilir hangisi olduğuna ancak yaşayınca karar verebilirsiniz.

Uluslararası birçok kalite ödülüne layık görülen chefleri Restoran’da gorsellige lezzete çok dikkat ediliyor.

Picasso Restoran her zaman farklı lezzetlerin farklı sunumları ilkleri yaşayabileceğiniz bir restoran Sakarya'nın en gözde en çok ziyaret edilen Picasso Restoran işletmecilerine bu hizmeti Sakarya'ya sağladıkları için teşekkür ediyorPicasso Restoran çocuklu misafirlerini de düşünerek çocuklarınızın güvenle eğlenmesi için Restoran bünyesinde eğitmen gözetiminde oyun alanı imkanı sunmaktadır.

Picasso Restoran bizleri düşündüğü gibi aynı incelikle sahipsiz hayvanları da düşünüyor.

Sokak Hayvanlarımızın tüketeceği yiyeceklerimiz çöplere değil Adapazarı Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakımevi 'ne gönderiliyor.

Gökce Yıldızlı , Nezih Doğu ,Umut Ecertastan , Picasso Restoran ailesine Sakarya Aşçılar ve Pastacılar Derneği ve Gastronomi öğrencilerine olan desteğinden dolayı teşekkür ederiz ...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder